درباره نمایشگاه گردشگری TRAVEL 2010
Travel 2010 یکی از نمایشگاه‌های گردشگری برجسته در اروپای مرکزی و بزرگترین نمایشگاه گردشگری بین المللی در مجارستان است. نمایشگاه Travel 2010، هر ساله پذیرای تقریبا ۵۰ کشور و تمامی مناطق مجارستان بعنوان غرفه دار و حدود ۶۰ هزار بازدید کننده در محل برگزاری نمایشگاههای بوداپست می‌باشد. برگزارکننده این نمایشگاه شرکت Hungexpo می‌باشد که سی و سومین دوره این نمایشگاه را از تاریخ چهارم تا هفتم مارچ ۲۰۱۰ سازمان دهی خواهد کرد.درباره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری BIT
سی امین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری BIT که بزرگترین نمایشگاه محصولات توریسم ایتالیا است، در میلان و در مرکز نمایشگاهی Fieramilano Rho Trade Fair Complex در فوریه 2010 برگزار خواهد شد.
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری BIT یکی از بازارهای استثنایی توریسم در اروپا است که پیشرفت‌های ارزشمندی در مدت ۳۰ سال داشته است و به قول برگزار کنندگان این نمایشگاه، همه متخصصین در این بازار جدید جهانی توریسم، بی چون و چرا وارد شده اند. لازم به ذکر است که نمایشگاه بین‌المللی گردشگری BIT یک موفقیت بزرگ در نمایشگاههای گردشگری با بازدید کنندگان عمومی Public برای افرادی که همیشه در انتظار و جستجوی اطلاعات ویژه در خصوص سفر هستند، می‌باشد.

 

 

درباره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری شرق مدیترانه EMITT
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری EMITT یکی از ده نمایشگاه برتر دنیا است و در حال حاضر بفکر حضور در لیست ۵ نمایشگاه برتر دنیا می‌باشد.آمار غرفه دارانی که جای خود را برای حضور در سال بعد هر دوره این نمایشگاه رزرو می‌کنند نشان دهنده این است که این نمایشگاه در چه سطحی از مقبولیت در بین غرفه داران قراردارد. نمایشگاهEMITT که در محل برگزاری نمایشگاههایی بنام TUYAP واقع در ۳۰ کیلومتری استانبول برگزار میشود حدود ۴۰۰۰۰ حرفه‌آی صنعت گردشگری را در طی دو روز برگزاری دورهم جمع خواهد کرد.

 

درباره نمایشگاه گردشگری BTL
نمایشگاه گردشگری BTL یکی از نمایشگاههای مهم و بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری کشور پرتغال است که هرساله در شهر لیسبون برگزار میشود. این نمایشگاه توسط شرکت Fiera International de Lisboa و در محل برگزاری نمایشگاه های مربوط به همین شرکت برگزار میشود.
عناوین و موضوعات شرکت کننده در این واقعه گردشگری کشور پرتغال عبارتند از:

  • مراکز تفریحی و گردشگری
  • شرکتهای تورگردانی و آژانسهای مسافرتی
  • وسایل و ادوات هتلداری و رستوران
  • ادوات و وسایل ورزشی مربوط به گردشگری
  • شرکتهای گردشگری و ایاب و ذهاب گردشگران
  • مطبوعات.